Örömmel jelentjük be, hogy mai napon hivatalosan is megkezdődött a XI. Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia regisztrációs időszaka!

Online rendezvényünkre valamennyi tudományterületről várjuk doktoranduszok, valamint kimagasló tudományos munkássággal rendelkező graduális hallgatók jelentkezését.

A kutatási eredmények bemutatására tudományos előadás vagy poszter formájában nyílik lehetőség. A konferencia elsődleges nyelve angol, azonban korlátozott számban magyar nyelvű előadásokat is elfogadunk.

A rendezvény tudományos tartalmának szélesebb körben való megismertetése érdekében előadóink számára publikálási lehetőséget biztosítunk a konferencia ISBN számmal ellátott tanulmánykötetében.

A konferencia időpontja: 2022. november 25-26. (péntek-szombat)
Helyszín: Online – Microsoft Teams
Regisztráció és absztraktfeltöltés határideje: 2022. október 7. (éjfél)
Tanulmányok beküldésének határideje (email-en keresztül az info.idk@pte.hu e-mail címre): 2023. január 6.
Regisztrációs díj: 5 000 Ft

További információkért és konferencia regisztrációért kérjük, látogasson el weboldalunkra: https://dok.pte.hu/idk

Kérdés esetén forduljon bizalommal a szervezőbizottság tagjai felé az info.idk@pte.hu e-mail címen!