🏅PTE Innovációs Díj 2023🏅

📯A Pécsi Tudományegyetem kiemelt célja, hogy az oktatás, valamint a tudományos tevékenység mellett a régió és az ország meghatározó kutatás-fejlesztési és innovációs központja is legyen.

🧑‍💼 Ennek keretében kiemelt fontosságot tulajdonítanak az egyetem azon oktatóinak/kutatóinak, PhD hallgatóinak és hallgatóinak támogatására, akik olyan innovatív megoldásokon dolgoznak, amelyek rendelkeznek akkora üzleti értékpotenciállal, amellyel a PTE eredményesen tud megjelenni a hazai vagy akár a nemzetközi piacon.💡

📈 A pályázat célja olyan üzletileg is hasznosítható kutatási eredmények, ötletek beazonosítása, amelyekkel a Pécsi Tudományegyetem hozzájárulhat közvetlen környezete, Pécs városa és a Dél-Dunántúl gazdasági, társadalmi fejlődéséhez.

👇Pályázni lehet az alábbi három kategóriában 👇

🏅Orvos-, egészség- és élettudományi Innovációs Díj (pénzjutalom: bruttó 100.000 Ft)

🏅Természettudományi és műszaki Innovációs Díj (pénzjutalom: bruttó 100.000 Ft)

🏅 Társadalomtudományi és alkalmazott művészeti Innovációs Díj (pénzjutalom: bruttó 100.000 Ft)

👥 Pályázók köre: az Egyetem valamennyi polgára benyújthat pályázatot.

⏰ Benyújtási határidő: 2023. április 17. 12.00 óra

📑 A pályázati kiírás, a benyújtandó adatlap és további információk az alábbi linken érhetők el: https://i3.pte.hu/.../news/pte-innovacios-dij-2023-palyazat

Sok sikert kívánunk mindenkinek! 🍀

📷 Pexels (Sora Shimazaki)