Konferencia felhívás

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata idén online formában szervezi meg az orvostudomány és egészségtudomány területeit összefogó szakmai rendezvényét, a MedPécs Konferenciát. A konferencia célja, hogy lehetőséget biztosítson a fiatal kutatóknak egészségügyi témakörben végzett tudományos munkájuk bemutatására és megvitatására. A konferencia elsődleges nyelve angol, azonban lehetőséget biztosítunk magyar nyelvű előadások prezentálására is. A konferenciára doktoranduszok, valamint kimagasló tudományos munkássággal rendelkező graduális hallgatók jelentkezését egyaránt várjuk.

ÁLTALÁNOS INFORMÁCIÓK
A konferencia időpontja: 2024. november 22. (péntek)
A konferencia helyszíne: MS Teams

Regisztáció

Regisztráció és absztraktfeltöltés határideje: 2024. október 20. (vasárnap), éjfél
A konferencia regisztrációs díja: 5.000 Ft (szóbeli előadás és poszter előadás esetén is) amely lehetőséget biztosít a konferencián történő részvételre, valamint az absztrakt megjelenésére egy ISBN számmal ellátott absztraktkötetben.
A regisztrációs díj befizetésének határideje: 2024. november 3. (vasárnap), éjfél
A regisztráció a regisztrációs díj befizetésével válik véglegessé, melynek menetéről minden jelentkezőt az absztrakt befogadása után tájékoztatunk a megadott e-mail címeken.

KÖVETELMÉNYEK
Az absztraktok formai és tartalmi követelményeit az alábbi dokumentum foglalja össze:

MedPécs absztrakt magyar.pdf

A poszter prezentáció követelményei:
A kutatómunka prezentálása érdekében kérjük, hogy a szerzők közül legalább egy a megadott időben legyen elérhető a konferencia helyszínén.
A poszter előadások tervezett ideje 5 perc (mely magába foglalja a diszkussziót).
Kérjük a tisztelt előadókat, hogy az időkorlátot figyelembe venni szíveskedjenek.
A posztert egy oldalas, fekvő tájolású PDF vagy Microsoft PowerPointban szerkesztett .ppt vagy .pptx mozgó képet nem tartalmazó fájlként kérjük elkészíteni.
A poszterek elkészítéséhez a csatolt sablonok szabadon felhasználható.

MedPécs Template 1.pptx      MedPécs Template 2.pptx

Tudományos előadások formai követelményei:
Az előadások megtartása Microsoft PowerPoint, valamint PDF diákkal történhet. A szekció előadások tervezett ideje 15 perc (10 perc előadás + 5 perc diszkusszió).
Az előadások elkészítéséhez a csatolt sablon szabadon felhasználható.

MedPécs Template 2.pptx

További, naprakész információkért kérjük látogasson el az esemény Facebook oldalára: MedPécs 2024 - Online Conference
Kérdés esetén forduljanak bizalommal a Szervezőbizottsághoz az info.medpecs@pte.hu e-mail címen.
Köszönjük érdeklődését, és várjuk jelentkezését a MedPécs 2024 konferenciára!

Üdvözlettel,
A MedPécs Szervezőbizottsága